Poniżej zamieszczamy listę psychoterapeutów, którzy są uczestnikami
całościowego kształcenia w zawodzie psychoterapeuty w Instytucie.
Uczestnicy Studium Psychoterapii Integratywnej (mat. archiwalny)
Rocznik 2013 (I.2013-XII.2016)
- Arendarczyk Danuta, Bielsko Biała
- Czarlewska Aneta, Katowice
- Dutkowska Joanna, Krasnystaw
- Dygoń Krystyna, Tarnowskie Góry
- Frączek Elżbieta, Kraków
- Garski Marcin, Gdańsk
- Golec-Borowiec Grażyna, Katowice
- Juda Magdalena, Sosnowiec
- Koremba Magdalena, Wrocław
- Mart-Płusa Dominika, Opole
- Moczydłowski Janusz, Zakliczyn
- Nowińska Bożena, Knurów
- Otwinowska Dorota, Darmstadt
- Pawłowska Małgorzata, Kraków
- Polańczyk-Ciskał Agnieszka, Trzciana
- Sokołowski Stanisław, Szczytniki
- Stawowy Anna, Kraków
- Suchoń Paweł, Żywiec
- Walczuk Natalia, Poznań
Rocznik 2014 (I.2014-XII.2017)
- Borowska Jolanta, Olsztyn
- Goclon Karolina, Jasion
- Janiak Ewelina, Żory
- Kalabińska Dominika, Toruń
- Karużys Aldona, Katowice
- Kloc Tomasz, Zamość
- Kondej Jolanta, Warszawa
- Mrowińska Marzena, Bytom
- Olejnik Justyna, Gdańsk
- Rolak Natalia, Wrocław
- Sanetra Barbara, Kraków
- Sawiński Tomasz, Bielsko-Biała
- Siwek Urszula, Ryki
- Szwabowska Dorota, Kraków
- Wąsik-Jarosz Małgorzata, Kraków
- Wesołowska Katarzyna, Boguchwała
- Wójtowicz Beata, Wielka Brytania
- Wróbel Marcin, Tarnów
- Zdybska Magdalena, Ożarów
Rocznik 2015 (I.2015-XII.2018)
- Andruszkiewicz Bartłomiej, Warszawa
- Budzianowska Lilla, Gorzów Wielkopolski
- Bułanowska Magdalena, Sosnowiec
- Duda Aleksandra, Piekary Śląskie
- Górowska Halina, Nowy Sącz
- Jewdokimow Anna, Sanok
- Konopka Katarzyna, Kraków
- Machniak Beata, Rzeszów
- Mazurkiewicz Daniel, Rzeszów
- Mazurkiewicz Irena, Rzeszów
- Morańska Małgorzata, Będzin
- Pabiasz Dominik, Biała
- Pabiasz Joanna, Biała
- Salnikow Edyta, Rzeszów
- Spychalska Monika, Legnica
- Stus Dagmara, Jaworzno
- Suma-Wójcik Katarzyna, Kraków
- Śniedziewska Aleksandra, Koszalin
- Tomsia-Jabłońska Magdalena, Kraków
- Zagała Dominik, Gliwice.
Rocznik 2016 (I.2016-XII.2019)
-
Balik Grzegorz, Kraków
- Bartoszak Justyna, Rzeszów
- Blecheisen Marzena, Nowy Sącz
- Chełmecka Katarzyna, Łososina Dolna
- Cymerman Agnieszka, Gdańsk
- Cywińska Agnieszka, Kraków
- Dudziński Tomasz, Bogatynia
- Filip-Kosakowska Anita, Kraków
- Franczak Paweł, Lublin
- Hodur Małgorzata, Andrychów
- Kociołek Natalia, Lądek Zdrój
- Kosobucka Katarzyna, Rzeszów
- Kurdzielewicz Agnieszka, Kraków
- Kuźnia Agnieszka, Jaworzno
- Linek Milena, Kielce
- Ognisty Natalia, Opole
- Solecki Mikołaj, Rzeszów
- Szuster Karolina, Wrocław
- Szymczak Dorota, Kraków
- Wojtysiak Tomasz, Września
Powrót na górę
Uczestnicy PROFI 2016
- Aleksandrowska Joanna, Gdańsk
- Antosch Justyna, Kraków
- Baran Urszula, Kraków
- Bednarek Justyna, Będzin
- Bereza Bernada, Lublin
- Bielecka Beata, Koziegłowy
- Błoniarz Mirosław, Edynburg, Szkocja
- Bobik Magdalena, Wadowice
- Bogal Aneta, Kraków
- Brachowicz Marta, Tarnów
- Bywalec Magdalena, Kraków
- Chmielińska-Moszczak Jolanta, Rzeszów
- Cichocka-Błoch Izabela, Łódź
- Czarnota Kinga, Sosnowiec
- Dąbrowska Gizela Dorota, Ełk
- Dudek Marzena, Włoszczowa
- Fijak Marzena, Bielsko - Biała
- Franczak Renata, Lublin
- Górka Katarzyna, Rzeszów
- Hamerska Honorata, Dzierżoniów
- Hładik (Choma) Karolina, Oława
- Hońca (Kowalska) Marta, Tczew
- Janik-Antoniewicz Anna, Kraków
- Jarończyk-Urbaś Beata, Czarny Dunajec
- Kapral Katarzyna, Czeladź
- Kapusta-Barabasz Beata, Bielsko-Biała
- Karmińska Ewa, Świerczyniec
- Kauer Katarzyna, Cieszyn
- Kaźmierczak Justyna, Kraków
- Kęsicka Katarzyna, Kraków
- Kiedroń-Fałat Elżbieta, Cieszyn
- Kijewska Małgorzata, Wieliczka
- Kohut Irena, Kraków
- Koremba Piotr, Wrocław
- Korzyńska-Stefaniak Elżbieta, Kraków
- Kosowicz Beata, Kraków
- Kościelniak Piotr, Warszawa
- Kotula-Śliwa Małgorzata, Kraków
- Krochmalny Monika, Rybnik
- Kufel-Stec Barbara, Rybnik
- Kulmaczewska Magdalena, Olsztyn
- Lesińska-Wilczek Małgorzata, Warszawa
- Łysek (Ścieszka) Katarzyna, Bielsko-Biała
- Maciechowska Renata, Jasło
- Malcherczyk Joanna, Zabrze
- Mocarska Beata, Olsztyn
- Nosowska Monika, Lublin
- Oberda Izabela, Tychy
- Obersztyn-Kaczorek Berenika, Wymysłów
- Olszewska Izabela, Ciechanów
- Padiasek-Bosak Kamila, Biłgoraj
- Pawlicka-Czarny Agata, Wrocław
- Pawłowicz Katarzyna, Rawicz
- Pietrzyk Agnieszka, Kraków
- Pilarczyk Łukasz, Szczyrk
- Pilarska Monika, Rybnik
- Pitra Aneta, Wrocław
- Pokorska (Juszczyk) Barbara, Wrocław
- Polnik Paweł, Warszawa
- Potoniec Paweł, Kraków
- Przyborowska Zofia,
- Pszczoła Jolanta, Kraków
- Semczuk-Sołek Monika, Lublin
- Siemaszko Marta, Olsztyn
- Sioras Ioannis, Skarżysko-Kamienna
- Sobuta Eliza, Kraków
- Solecka Ewa, Rzeszów
- Sołek Adam, Tomaszów Lubelski
- Sołtyniak (Żmuda Trzebiatowska) Sylwia, Lipnica
- Stępniowski Grzegorz, Leżajsk
- Strejczek Małgorzata, Tarnów
- Suruło Mateusz, Kraków
- Szałańska (Dominiak) Anna, Opole
- Szarecka Marzena, Gdańsk
- Szczepańska (Jurczak) Ines, Tarnów
- Szczyrek-Bizoń Anna, Bielsko - Biała
- Szlachta-Dacyk Joanna, Opole
- Świąder Krzysztof, Londyn/Esher (UK)
- Świeboda Michał, Poznań
- Talaszka Wanda, Rybnik
- Tarkawska-Nowak Agnieszka, Amsterdam
- Tarnawski Kamil, Kraków
- Tomaszewska-Mitek Barbara, Wrocław
- Tomaszewska Edyta, Przemyśl
- Tryc-Puchała Monika, Wyszków
- Walentynowicz (Stodolska) Magdalena, Gdańsk
- Wojtysiak Sylwia, Poznań
- Woźniak-Faliszewska Beata, Kielce
- Woźnicka Anna, Bielsko-Biała
- Zdrada Damian, Siemianowice Śląskie
- Zimakowska Dagmara, Braniewo
Powrót na górę